Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

Tak Julia Wróblewska radzi sobie na treningu do „Tańca z gwiazdami” [Wideo]

Julia Wróblewska


Julia Wróblewska na treningu do Tańca z gwiazdami

Już w marcu rusza jedno z najbardziej lubianych show Taniec z gwiazdami. Piąta edycja popularnego programu będzie jednak wyglądała nieco inaczej niż poprzednie. Po pierwsze, w roli prowadzącej nie zobaczymy już Anny Głogowskiej tylko Paulinę Sykut, która do tej pory wraz z Agnieszką Popielewicz prowadziła Kulisy tańca.

Kolejna zmiana dotyczy grona trenerów. W piątej edycji programu nie zobaczymy lubianego przez widzów Stefano Terrazzino, który w najbliższym czasie wystąpi w programie Suprise, suprise.

Największe zainteresowanie wzbudzają oczywiście pary tanecznego show. Jedną z uczestniczek jest 17-letnia Julia Wróblewska, której udział w programie był marzeniem od 11 lat. Jeszcze wczoraj pisaliśmy o tym, że aktorka zatańczy w parze z Janem Klimentem, a już dzisiaj mamy pierwsze wideo z ich treningu.

Nie da się ukryć, że gwiazda jest zwinna i gibka niczym Ewelina Lisowska! Myślicie, że ma szansę na zwycięstwo? Gdyby to ona zdobyła Kryształową Kulę byłaby najmłodszą zwyciężczynią Tańca z gwiazdami w Polsce.

Zobacz: Julia Wróblewska po 11 latach spełniła swoje wielkie marzenie! To się nazywa szczęście

 

#dancingwiththestars #tanieczgwiazdami #trening #happy @juleczkaaa_jula ???❤️☺️

Film zamieszczony przez użytkownika Jan Kliment (@jankliment)

Kto Twoim zdaniem ma największe szanse wygrać Taniec z gwiazdami 5?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×