Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

Marcin Meller pokazał swoją piękną siostrę w Dzień Dobry TVN!Siostra Marcina Mellera napisała książkę kucharską

Marcina Mellera chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jednak mało kto zna jego piękną siostrę Katarzynę, jest prawdziwą miłośniczką gotowania. Marcin postanowił wystąpić z nią w programie Dzień Dobry TVN, gdzie Kasia pochwaliła się swoim najnowszym osiągnięciem. Niedawno do księgarń trafiła jej książka kucharska W kuchni mamy i córki – Katarzyna Meller. Część książki poświęcona jest uaktualnionym przepisom ich mamy, a druga część to przepisy Kasi, które przywiozła z licznych podróży. Poza tym w książce znajdziemy anegdoty związane z jedzeniem i rodziną Mellerów.

Moja obsesja schabowego była na tyle silna, że nasz tata, ucząc w szkole teatralnej przyszłych aktorów, każdemu rocznikowi opowiadał o mojej obsesji kotleta schabowego, co wywoływało żenujące historie dla mnie przez kolejne lata już kiedy pracowałem jako dziennikarz (…) Kasia przygotowała bigos, bo ja najbardziej lubię schabowy z bigosem na jednym talerzu. Moja domowa ksywa to troglo ze względu na moje pomysły jedzeniowe – schabowy z bigosem na śniadanie – powiedział Marcin.

Jak widać, Marcin i jego siostra tworzą razem naprawdę zgrany duet. Mamy nadzieję, że Katarzyna Meller częściej będzie gościć w kuchni Dzień Dobry TVN.

Zobacz: Marcin Meller zszokował Magdę Mołek wyznaniem o gejach. Padły niecenzuralne słowa!

źródło: X-News/Dzień Dobry TVN
Katarzyna Meller napisała książkę kucharską

Katarzyna Meller napisała książkę kucharską

Katarzyna Meller napisała książkę kucharską

Katarzyna Meller napisała książkę kucharską

Kto powinien prowadzić Dzień Dobry TVN za Kingę Rusin?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×