Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Joanna Krupa zdradziła o kogo zazdrosny jest jej mąż. Romain Zago widzi konkurencję tylko w jednym polskim gwiazdorze

Joanna Krupa nagie zdjęcia Romain zago


Romain Zago jest zazdrosny o Oliviera Janiaka

Joanna Krupa to jedna z najseksowniejszych kobiet w showbiznesie. Nie dziwne więc, że jest obiektem westchnień wielu mężczyzn. W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN zdradziła, jak wyglądają kłótnie pomiędzy nią a jej mężem, Romainem Zago.

Nie rzucamy szklanek, ani talerzy. Ale nieraz jak wychodzę i mnie wkurzy to trzasnę drzwiami! Wtedy on za mną leci i mówi „Gdzie idziesz?”. Z nami jest tak, że my się kłócimy, ale o takie głupoty, że od razu sobie przebaczamy – wyznaje gwiazda.

Prowadząca Top Model ostatnio zaprzyjaźniła się też z jednym z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów.

Nie jest zazdrosny, ale gdyby np Olivier (Janiak) czy ktoś mnie podrywał, to pewnie by był zazdrosny. Ostatnio się kumpluję z aktorem Gerardem Butlerem i on mi się bardzo podoba. Poznaliśmy się na Halloween i on cały czas do mnie pisze smsy. Muszę przyznać, że długo mi się tak facet nie podobał, jak właśnie Gerard Butler. Romek mówi: „Jakbyś z nim poszła z nim na kolację to cię zabiję!”. Po długim czasie pierwszy raz czuję zazdrość! – dodaje modelka.

Sądzicie, że Gerard i Joanna byliby ładną parą?

Zobacz: Agentka Joanny Krupy ocenia Patryka Grudowicza: „To największy Top Model jaki stąpał po naszej ziemi!”. Są też uwagi: „Jego słabszą stroną jest…”


Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl

Olivier Janiak - jesienna ramówka TVN 2016

Olivier Janiak – o niego jest zazdrosny Romain Zago

Joanna Krupa i Romain Zago (fot. ONS)

Joanna Krupa i Romain Zago (fot. ONS)

Czy Joanna Krupa jest sexy?



Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×