Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

Rusza trzecia edycja programu „Rolnik szuka żony”! Mamy zwiastunZwiastun Rolnik szuka żony 3

Ten program stał się hitem Telewizji Polskiej. Pierwsza edycja Rolnik szuka żony podbiła serca widzów. Nie inaczej było z drugim sezonem. Program śledziło jeszcze więcej osób niż rok wcześniej.

Na oglądalność programu wpływ z pewnością miała nowa formuła. Wśród kandydatów szukających żony pojawiła się rolniczka, która pragnęła znaleźć męża. To ona dostała również najwięcej listów od potencjalnych kandydatów. Przez kilka tygodni ich losy śledziły miliony widzów. Niektóre związki się rozpadły, a inne przetrwały i mają zakończyć się ślubem!

Zobacz: Szok! Miał być ślub, a jest…rozstanie! Kolejna para z programu „Rolnik szuka żony” nieoczekiwanie zakończyła związek!

Tymczasem już powstaje trzecia seria programu Rolnik szuka żony. O przygotowaniach do niej informowała, na swoim Instagramie, prowadząca Marta Manowska. Teraz w sieci opublikowano zwiastun programu. Już w najbliższą niedzielę o 21:35 zostanie wyemitowany pilotażowy odcinek show. Z krótkiej zapowiedzi dowiadujemy się, że w trzeciej edycji udział wezmą między innymi drwal czy pszczelarz. Wśród dziesięciorga kandydatów pojawią się aż dwie kobiety!

Zobaczcie sami. Jak myślicie, czy trzecia edycja będzie hitem na miarę poprzednich?

Zobacz: Marta Manowska drastycznie zmieniła fryzurę 

Już za kilka dni pozna ie 8 niezwykłych panów i dwie niezwykłe panie…

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP na 22 marca 2016

Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 3"

Marta Manowska na planie „Rolnik szuka żony 3”

Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 3"

Marta Manowska na planie „Rolnik szuka żony 3”

Oglądałeś/aś program Rolnik szuka żony 2?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×