Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

Mikołaj Roznerski został zaczepiony na ulicy przez swojego fana. Aktor został pomylony z…

Mikołaj Roznerski został pomylony przez fana


Mikołaj Roznerski został pomylony ze swoją serialową postacią

Aktorzy często zwierzają się z pewnego problemu, który dotyczy większości z nich. Chodzi o mylenie ich z postaciami, które odgrywają w serialach. Podobna historia przydarzyła się Mikołajowi Roznerskiemu, który opowiedział o tym w Dzień Dobry TVN. Sytuacja miała miejsce jeszcze na długo przed jego rolą w M jak miłość, z którego aktor niespodziewanie odchodzi.

Zobacz: TYLKO U NAS! Mikołaj Roznerski znika z „M jak miłość”. Aktor znalazł nową pracę

Roznerski rozpoczynał swoją przygodę z telewizją od roli w serialu Na wspólnej, w którym grał dilera narkotykowego. Jego bohater porwał serialową Olę Zimińską i namawiał ją do zażywania amfetaminy. W związku z tą rolą, Mikołaj został kiedyś zaczepiony przez przechodnia:

Ktoś mi wtedy powiedział na ulicy: to ten koleś, który wciąga amfetaminę z Olą. Dlaczego ty jej to zrobiłeś?!

Fabuła serialowa często miesza się widzom z rzeczywistością. Wielu postaci granych przez Mikołaja nie lubi też jego mama:

Mama jest recenzentką najwierniejszą. Ale mama jak to mama nie lubi pewnych rzeczy, ponieważ nie poznaje tam swojego syna, ponieważ jej syn robi brzydkie rzeczy z tymi dziewczynami… Mówi, że mógłbym zagrać wreszcie grzecznego, eleganckiego chłopca.

Nie zawsze to, o czym marzą rodzice pokrywa się z marzeniami dzieci. W tym przypadku może być podobnie, zważywszy na to, że aktorzy preferują role, które wymagają od nich ciężkiej pracy z samym sobą. Mikołaj nie może narzekać na brak zawodowych wyzwań 😉


Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl

Mikołaj Roznerski - premiera spektaklu Żona potrzebna od zaraz

Mikołaj Roznerski został pomylony przez fana ze swoją postacią z serialu

Lubisz Mikołaja Roznerskiego?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×