Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

Marta Kaczyńska zignorowała Andrzeja Dudę i nie podała mu ręki. Ten film to już hit internetuMarta Kaczyńska nie podała ręki Andrzejowi Dudzie

W niedzielę w Krakowie na Wawelu odbyły się uroczystości dotyczące rocznicy katastrofy Smoleńskiej. Na obchody rocznicy przybyła również Marta Kaczyńska z dziećmi oraz Jarosław Kaczyński. Na miejscu czekał już na nich Andrzej Duda. Prezydent wystawił rękę do gestu powitalnego, jednak ani Marta Kaczyńska ani dzieci nie zwróciły na to uwagi, prawdopodobnie niezauważając. Gest dostał odwzajemniony dopiero przez Jarosława Kaczyńskiego. To zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery TVN24. Fragment niemal natychmiastowo znalazł się w sieci.

Powyższe wideo to nie jedyny powód do plotek. Na językach internautów są również zdjęcia autorstwa Sławomira Kamińskiego z Agencji Gazeta. Marta Kaczyńska i Andrzej Duda zostali przyłapani w dość niezręcznej pozie. Nie znając kontekstu wykonanych fotografii, a kierując się plotkami dot. życia prywatnego Marty Kaczyńskiej oraz nieobecnością Pierwszej Damy – Agaty Dudy, efekt mógł być tylko jeden. Memy.

Zobacz: Memy z Andrzejem Dudą i Martą Kaczyńską zalały internet. Wybraliśmy najlepsze

Nieobecność Agaty Dudy na obchodach 6. rocznicy katastrofy smoleńskiej oraz brak odpowiedzi na list kobiet walczących z ustawą antyaborcyjną, spowodowała lawinę plotek na temat kryzysu w małżeństwie pary prezydenckiej.

Zobacz: Szok! Agata i Andrzej Duda rozwodzą się? Jest oficjalny komentarz

Andrzej Duda i Marta Kaczyńska w Rabce, IV Narciarski Memoriał Marii Kaczyńskiej (fot. East News)

Film z Andrzejem Dudą i Martą Kaczyńską z 6. rocznicy katastrofy smoleńskiej to hit internetu

Czy lubisz oglądać memy?Komentarzy: 11


Gość | 23 lipca 2016, 19:54

Smiech na sali.Ludzie, z wami juz jest naprawde zle.Przeciez tu wyraznie widac, ze Pan prezydent tylko dotyka ramienia Kaczynskiej w gescie przyjacielskiego powitania.Ten wielki ,, hicior,, ludzi zakodowanych na zidiocenie jest tak zalosny, ze szoda slow


realista | 18 kwietnia 2016, 09:29

A kim ta rozwódka jest? Będąc mężatką puściła się z fagasem i potem urodziła bękarta. W mojej ocenie to jest totalne dno. Hańbą jest to , ze prezydent takiej dziewce w ogóle podaje rękę, a jeszcze większą jest to, ze ona go ignoruje. Ale widocznie spotyka go to co sam zrobił………na Westerplatte – ignorując Kopacz.


Gość | 18 kwietnia 2016, 03:53

PANI Marto zblaznila sie P nie podajac reki P Prezydentowi swiadczy o P zachowaniu I kulturze widac ze brak ! Kwiaty na grobie mozna kazdemu zmarlemu polozyc kogo sie kochalo ! P Duda kochal P rodzicow i Cala Polska !


Gość | 16 kwietnia 2016, 14:51

raczej chwila dekoncentracji Marty Kaczyńskiej, lub przyjęcie gestu jako zachęty zaproszenia a nie podania ręki


Guest | 16 kwietnia 2016, 11:03

Panie Duda, pokaz Pan wreszcie,ze masz jaja! To Pan jest prezydentem!


Gość | 15 kwietnia 2016, 22:54

fochnęła się…


Gość 51 | 15 kwietnia 2016, 17:18

Widać kto od kogo jest zależny, zamiast prezes podać rękę prezydentowi to sytuacja odwrotna prezydent zniża się przed prezesem.


Gość | 12 kwietnia 2016, 22:37

Jaki prezydent takie powitanie 😉


Gość | 12 kwietnia 2016, 22:00

e tam, zwykłe poddaństwo, niewolnicze wręcz. Dobry sługa


Gość | 12 kwietnia 2016, 19:47

Pani Marto proszę się nie przejmować głupimi podtekstami.


Gość | 12 kwietnia 2016, 19:47

jeżeli tak uczyniła to ją popieram też bym tak uczynił po słowach wybaczamy – Powinny paść słowa to ja wybaczam tę zbrodnie bo to była zbrodnia. A nie wybaczamy bo ja im nić nie wybaczam to zwykli przestępcy POpaprańcy i faszyści taka prawda takim się nie wybacza !!!


Dodaj komentarz
×