Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

Zmiana fryzury Mai Sablewskiej ma związek z nową miłością? Wiemy, jaka jest prawda

Sablewskiej sposób na... Kiedy i gdzie oglądać?


Maja Sablewska o nowych włosach

Maja Sablewska to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych osób w Polsce. Szerokiej publiczności dała się poznać jako menadżerka tych najpopularniejszych gwiazd sceny muzycznej. Potem postanowiła pójść swoją drogą. Została jurorką w programie X-Factor. Następnie zajęła się czymś zgoła innym. Sablewska pomaga teraz kobietom odzyskać pewność siebie. Z powodzeniem prowadzi aż dwa programy: Sablewskiej Sposób na modę oraz Sablewskiej Sposób na…

Tymczasem stylistka na jednej z imprez pojawiła się w zupełnie nowej fryzurze. Maja postanowiła rozprostować głosy i tym samym zwróciła uwagę wielu. W rozmowie dla Dzień Dobry TVN przyznała, że namówił ją do tego wirtuoz fryzur, którego pokochały gwiazdy – Piotr Postek. 

Piotruś Postek od paru tygodni mówi: spróbujmy proste włosy. No i spróbowałam. Ja o włosy bardzo dbam. To moje oczko w głowie. To, jak coś lubimy i się tego trzymamy, to jest to właśnie styl. To jest bardzo fajne. Faktycznie, warto coś zmieniać. Ja skończyłam niedawno szóstą serię Sablewskiej Sposób na modę. Niedługo wchodzę ze szczęśliwą siódmą w związku z tym taka odmiana się przyda. Może będę tam w nowych włosach, kto wie?  

W sieci pojawiły się niedawno zdjęcia Mai Sablewskiej i Wojciecha Mazolewskiego. Przypomnijmy, że para rozstała się jakiś czas temu. W wywiadzie stylistka przyznała, że między nimi jest wszystko w porządku.

Zawsze jest dobrze. Uważam, że kryzys jest najlepszą trampoliną do rozwoju  

Uważacie, że Maja i Wojciech pasują do siebie?

Zobacz: Maja Sablewska zniesmaczona rankingiem Krzysztofa Gojdzia. Stylistka stanęła w obronie Karoliny Korwin-Piotrowskiej


Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl

Maja Sablewska staneła w obronie Karoliny Korwin Piotrowskiej

Maja Sablewska ma nową fryzurę

Maja Sablewska - Edgardo Osorio dla Salvatore Ferragamo

Maja Sablewska zmieniła fryzurę

Uważasz, że Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×