Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

Maja Ostaszewska przeżyła dramatyczne chwile: „Życie mojej córeczki zawdzięczam…”

Maja Ostaszewska o sytuacji politycznej w Polsce


Maja Ostaszewska o czarnym proteście

Nowelizacja ustawy o aborcji wzbudza wiele emocji. Nic więc dziwnego, że na ulicach polskich miast pojawiło się tysiące ludzi, którzy postanowili wyrazić swój sprzeciw. Jedna z takich demonstracji miała miejsce w Warszawie.

Zobacz: Czarny protest – gwiazdy wyszły na ulicę: Agnieszka Szulim, Mateusz Gessler, Monika Olejnik, Agnieszka Włodarczyk, Michał Piróg i inni… 

Gwiazdy także przyłączyły się do czarnego protestu. Jedną z aktywnie działających osób jest Maja Ostaszewska. Aktorka w rozmowie dla TVN 24 przyznała, że nie wyobraża sobie, aby mogło jej zabraknąć wśród protestujących.

Nie decydujmy za innych o heroicznych gestach. Opowiedziałam swoją historię, gdzie zdrowie i życie mojej córeczki zawdzięczam szybkiej decyzji lekarzy o cesarskim cięciu w 32. tygodniu ciąży. Gdyby ta ustawa przeszła, to nie byłoby możliwe. To żenujące, że w tej sytuacji musimy opowiadać swoje osobiste historie. Aborcja jest czymś ostatecznym. To potworny dramat dla każdej kobiety. Nie wiem, jak to jest, ale mam na tyle empatii, by spróbować sobie to wyobrazić – przyznaje

A Wy? Wspieracie czarny protest?

Zobacz: Magdalena Cielecka w ostrych w słowach wspiera Czarny Protest. „To jest jeszcze strajk ostrzegawczy…”


Źródło: Agencja TVN / x-news.pl 

Maja Ostaszewska - drugi sezon serialu Druga Szansa 2016

Maja Ostaszewska o czarnym proteście

Czy kobiety w Polsce powinny mieć prawo do aborcji?Komentarzy: 1


GośćTYS | 4 października 2016, 11:23

PRZEZYLAM DWIE CIAZE POZA MACICZNE I NIE WYCHODZE NA ULICE I NIE WRZESZCZE CZY TUPIE . NIE PODJUDZAM INNYCH CZY NAWET ZNAJOMYCH BY WYCHODZIC I MANIFESTOWAC WCHODZIC W GRE POLITYCZNA PRZECIW PIS ! WYCHODZI LEWACTWO I CI CO MAJA CEL BY OWALIC RZAD , KTORY WYGRAL WYBORY DEMOKRATYCZNE, ALE LEWCTWO–LIBERALY RESORTOWE I KOMUCHY SA ODSUNIECI OD KORYT TRZEBA SOBIE GLOSNO MOWIC ! POWIEM TAK JEZELI KTOS PODGRZEWA I JEDEN DRUGIEGO BUNTUJE TEN JEST SZKODNIKIEM PANSTWA POLSKIEGO ! PRZECIEZ PIS MOWI I MEDIA MOWIA GLOSNO LEWACTWU, ZE TEN PROJEKT NIE JEST PIS , TYLKO OBYWATELSKI . KACZYNSKI NIGDY NIE BYL I NIE JEST ZAOSTRZENIEM ABORCJI I NAPEWNO TAKA USTAWA DLUGO NIE BEDZIE . BEDZIE TA USTAWA KTORA JEST OBECNA , ALE LEWACTWO WOLI TERRORYZOWAC ULICE I INNYCH LUDZI.


Dodaj komentarz
×