Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

Maciej Zakościelny pochwalił się świętami. Jego partnerka ma powody do dumy! Aktor jest „jak kobieta pracująca”

Maciej Zakościelny


Maciej Zakościelny o tradycjach świątecznych w swojej rodzinie

Ostatnią z gwiazd, która opowiedziała o tradycjach świątecznych w swojej rodzinie jest Maciej Zakościelny. Aktor jest bardzo mocno związany ze swoją rodziną i nie wyobraża sobie spędzania świąt z dala od bliskich.

W programie Dzień Dobry TVN zapytany został o tym, jak wygląda Boże Narodzenie u niego w domu i gdzie spędza tegoroczne święta.

Z rodziną, jak zwykle, w Polsce. Pamiętam, że zawsze tak było w rodzinie, że mama i ciocia się tak mocno napracowały przy tych świętach. A ja myślę, że chyba to nie na tym polega. Staram się do tego przekonać, żeby w górach wynająć domek, takie miejsce, gdzie całą rodzinę można ściągnąć, żeby ktoś te święta przygotował, żebyśmy tylko zrobili to, co trzeba. A nie, żeby się naharować. Jeśli lubimy robić jakieś rzeczy, to róbmy je, a jeśli nie lubimy to dajmy je komuś do zrobienia – mówi

Okazuje się też, że Maciek jest przykładnym synem i kiedy trzeba potrafi stanąć na wysokości zadania i pomóc rodzinie w przygotowaniach.

Jak trzeba to wiadomo, trzeba pomóc mamie. Namawiam wszystkich synów, żeby pomagali, żeby wyrzucać śmieci, trzebać dywany, zakupy robić. Trzeba pomagać, to są nasze mamy. Sam trzepię dywany, ja jak kobieta pracująca: żadnej pracy się nie boję! – dodaje

Brawo!

Zobacz: Ponad 100 zdjęć gwiazd z Wigilii! Tak spędzają święta 2016!


Źródło: Agencja TVN / x-news.pl

Maciej Zakościelny

Maciej Zakościelny o świętach

Maciej Zakościelny - premiera filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Maciej Zakościelny o  świętach

Uważasz, że Maciej Zakościelny jest dobrym aktorem?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×