Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

Justin Bieber i Kourtney Kardashian mają romans? Wspólne kolacje, wyjścia do kina… Zostali na nich przyłapani przez paparazzi

Justin Bieber, Kourtney Kardashian


Justin Bieber i Kourtney Kardashian mają romans?

Justin Bieber jest jednym z najpopularniejszych i najprzystojniejszych nastoletnich wokalistów na świecie. Piosenkarz nie może się opędzić od swoich adoratorek, które kochają go za jego muzykę, wygląd i styl bycia. Sam Justin wciąż nie może się zdecydować, komu chciałby oddać swoje serce. Jeszcze trzy tygodnie temu był widziany na romantycznej kolacji z Seleną Gomez.

Zobacz: Justin Bieber i Selena Gomez znowu razem? Paparazzi przyłapali ich na randce! [Wideo]

Gdy amerykańskie media obwieściły już ponowne zejście się pary, paparazzi przyłapali gwiazdora na… randce z Kourtney Kardashian! Na zdjęciach z ukrycia widać jak Justin i Kourtney przechadzają się wspólnie jedną z ulic. W prasie pisało się o ich wspólnych wyjściach do kina czy imprezach w klubach. Zabawę zawsze kończyli późnym rankiem. Po jednej z takich imprez gwiazdy udały się podobno do hotelu. Kardashianka została zauważona przez fotoreporterów koło 4. nad ranem, kiedy samotnie opuszczała hotel. Uwagę prasy zwróciła to, że… nie miała na sobie stanika!

Wszystko wskazuje na to, że Justina i Kourtney łączy coś więcej niż przyjaźń. Czy może to być jednak prawdą, skoro Kardashianka jest od gwiazdora starsza o 15 lat? Poza tym jest matką trójki dzieci, która nie słynęła dotąd z głośnych romansów… Czekamy na dalszy ciąg wydarzeń, może być gorąco!

Zobaczcie wideo, na którym Justin i Kourtney są razem.

Justin Bieber i Kourtney Kardashian

Justin Bieber i Kourtney Kardashian mają romans?

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian spotyka się Justinem Bieberem

Justin Bieber - MTV EMA 2015

Justin Bieber ma romans z jedną z Kardashianek?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×