Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

TYLKO U NAS! Martyna Wojciechowska o swojej chorobie: „Mam problemy ze zdrowiem. To nie był dobry czas”Na co choruje Martyna Wojciechowska?

Miniony rok był wyjątkowo trudny dla Martyny Wojciechowskiej. W listopadzie gwiazda wydała specjalne oświadczenie, w którym wyznała, że jest osłabiona i zmaga się z chorobą. Od tamtej chwili media rozpoczęły spekulacje dotyczące stanu jej zdrowia. Jeden z tabloidów poinformował nawet, że dziennikarka choruje na malarię. Ta plotka szybko została jednak zdementowana.

Zobacz: Martyna Wojciechowska jest zakochana! Oto jej nowy partner

Choroba Martyny spowodowała, że ta musiała na jakiś czas odłożyć zawodowe obowiązki na bok. To jednak nie przekreśliło jej szansy na zdobycie uznania widzów. Wręcz przeciwnie. Wczoraj dziennikarka została nagrodzona Telekamerą w kategorii Osobowość Roku.

Jak dzisiaj czuje się gwiazda? W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, czy udało jej się wrócić do zdrowia:

Mam za sobą dość trudny czas. Może niektórzy słyszeli, ale miałam problemy ze zdrowiem. I nadal je mam, przyznaję. Sam fakt, że mam ciągle kontakt z widzami, mam od nich tyle słów wsparcia. Dostałam od nich mnóstwo maili, smsów, rysunków, listów, nawet od małych dzieciaków. I oni chcieliby, żeby program Kobieta na krańcu świata nadal był na antenie telewizji TVN i to mnie mobilizuje do pracy. I czy ja mam inne wyjście? Po protu czuję się coraz lepiej.

Martyna wyznała też, czy spekulacje mediów dotyczące jej choroby były dla niej bolesnym przeżyciem:

Ja jestem taką osobą, która lubi ciszę, spokój i są pewne sfery, które są publiczne, a są takie, które są prywatne. Ta jest i powinna zostać prywatna. Nie udało mi się. To nie był dobry czas, choćby ze względu na to, że ciągle czytałam jakieś doniesienia na temat mojego stanu zdrowia, a to nie pomaga w zdrowieniu. Ale trzeba chyba po prostu robić swoje, skupić się na tym, żeby popatrzeć ile osób dało mi wsparcie i na tym się skupiłam i takim jestem typem. Niemożliwe nie istnieje i każdego dnia trzeba robić krok do przodu. Więc jestem tu i tak, wracam do pracy, wracam na kraniec świata bo chyba nie mogłabym inaczej, nie mogłabym zrobić tego moim widzom. Chyba chcielibyście, żeby program wrócił? Chyba tak. No to wracam.

Wygląda na to, że uwielbiana przez widzów dziennikarka wraca na ekrany telewizorów. Cieszycie się? Bo my bardzo!

Zobacz: Wzruszające przemówienie Martyny Wojciechowskiej na TeleKamerach 2016

Martyna Wojciechowska o swojej chorobie na Telekamerach 2016

Na co choruje Martyna Wojciechowska?

Czy lubisz programy Martyny Wojciechowskiej?Komentarzy: 5


Gość | 25 lutego 2016, 22:36

Wspaniała odważna kobieta zawsze ja podziwiałam Życze zdrowia i szczescia


Gość | 24 lutego 2016, 17:16

Widac ze po niektorym zazdrosc zera ale coz na takie glupie komentarze to trzeba brac poprawke A p.Martynie duzo zdrowka zycze


Gość | 24 lutego 2016, 08:29

A Ty powinnas/powinienes zajac sie soba…


Gość | 23 lutego 2016, 11:52

To wspaniala kobieta, bardzo wrazliwa i pomagajaca bezinteresownie ludziom i zwierzetom. Program jest bardzo interesujacy, szkoda tylko ze tak krotki. Pani Martyno prosze sie trzymac, duzo zdrowka!!!


Gość | 23 lutego 2016, 11:11

powinna miec nauczke !! coreczka sie zajmowac ma a nie jezdzic po swiecie


Dodaj komentarz
×