Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

Gwiazdy zdradziły nam swoje plany na święta Bożego Narodzenia: Małgorzata Rozenek, Hanna Lis, Michał Szpak, Lidia Kopania, Kasia Figura i wiele innych [WIDEO]

Plany gwiazd na święta Bożego Narodzenia 2016


Jak polskie gwiazdy spędzają święta Bożego Narodzenia 2016?

Święta Bożego Narodzenia to cudowny okres również dla gwiazd. Tylko nam niektóre z nich wyznały jak wyglądają ich przygotowania, jak i z kim je spędzają i jakie świąteczne tradycje pielęgnują.

Hanna Lis przyznała, że dla niej święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze święta w roku.

Mam fioła na punkcie dekoracji, przez dwa tygodnie będę przygotowywać dom – wyznała. 

Lidia Kopania spędzi święta w domu rodzinnym, swoim i męża. Powiedziała nam, że razem z rodziną po wieczerzy wigilijnej zawsze śpiewa kolędy. Leszek Stanek z kolei sam przyznaje, że nie jest typem osoby świątecznej. Katarzyna Figura wyznała, że święta będą rodzinne, a Michał Szpak pojedzie do rodzinnego domu na podkarpaciu! Nie może się doczekać, aż zacznie objadać się wszelakimi pysznościami.

Elżbieta Romanowska to typowo rodzinna osoba!

Mam kupiony bilet do domu rodzinnego, już się nie mogę doczekać, pojadę 23 w nocy bo mam zdjęcia do tego czasu. Gorączka przedświątecznych zakupów mnie nie ominie. Gotowanie mnie omija, ale nie chcę jechać na gotowca, kombinowałam co mogę przygotować. Poszłam na łatwiznę, powiedziałam – mamo zrobię śledzie. Chcę zaskoczyć moich bliskich i przygotować śledzie w nietradycyjny sposób – opowiada aktorka.

Natomiast Małgorzata Rozenek-Majdan bardzo nas zaskoczyła! Gwiazda nie będzie przygotowywać świąt! Wszystkie potrawy przygotują mamy – jej i Radosława.

Zobaczcie, co powiedziały nam gwiazdy na temat świątecznych planów na 2016 rok.

Małgorzata Rozenek-Majdan - otwarcie hotelu SixtySix

Małgorzata Rozenek-Majdan spędzi święta Bożego Narodzenia z rodziną

Michał Szpak nie wystąpi na Miss Supranational 2016?

Michał Szpak spędzi Boże Narodzenie w rodzinnym Jaśle

Leszek Stanek - Urodziny Party

Leszek Stanek nie lubi Bożego Narodzenia

Czekasz na święta Bożego Narodzenia?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×