Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

Monika Olejnik w bardzo ostrych słowach skomentowała zwolnienia w Telewizji Polskiej [Wideo]Monika Olejnik o zwolnieniach z Telewizji Polskiej

Bieżący miesiąc zaczął się od niemałej rewolucji w Telewizji Polskiej. Odkąd nowym Prezesem stacji został Jacek Kurski, z TVP żegnają się najbardziej znani i najbardziej lubiani dziennikarze. Póki co na liście zwolnionych widnieją między innymi Hanna Lis, Piotr Maślak i Piotr Kraśko.

Na wczorajszym Balu Dziennikarzy nie mogło zabraknąć Moniki Olejnik. Postanowiliśmy zapytać ją o stanowisko w sprawie zwolnień w Telewizji Polskiej:

Zostawałam dziennikarką dawno temu i zajmowałam się wtedy zupełnie czymś innym, nie polityką. Robiłam reportaże społeczne, także nie myślała, że będzie coś takiego jak w tej chwili. A nawet jeszcze parę lat temu nie myślałam, że dojdzie do takich sytuacji jak ta, którą teraz mamy. Muszę robić swoje. To nie jest tak, że dziennikarze są zwalniani. Moim zdaniem największym świństwem było zwolnienie Kulczyckiego, dziennikarza, który stracił 2 miesiące temu syna. Trzeba naprawdę być pozbawionym skrupułów, żeby coś takiego zrobić. Trzeba być po prostu świnią.

Myślicie, że to jeszcze nie koniec zwolnień w Telewizji Polskiej? Zobaczcie w poniższym linku, jakie stanowisko w tej sprawie ma dziennikarka Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Zobacz: Katarzyna Kolenda-Zaleska w swoim przemówieniu na Balu Dziennikarzy stanęła w obronie kolegów z pracyKomentarzy: 3


pipi | 25 stycznia 2016, 09:19

Resortowe DZIECKO, brzydula kreowana na ikonę stylu, stronnicza,zakłamana , obłudna fumfelka URBANA.Massakra


Gość | 24 stycznia 2016, 23:43

Co za obłuda a gdzie była jak dworak zwalnial dziennikarzy.co za szuja nie ma słów żeby to określić


Gość | 24 stycznia 2016, 21:07

Pani Moniko, ma Pani rację trzeba byc świnią, ale to przeciez katolicy z pierwszych ławek. Co sie po Kurskim można spodziewać?


Dodaj komentarz
×