Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

Maja Sablewska zdradziła, jak wyglądają jej obecne kontakty z Dodą i Edytą GórniakMaja Sablewska o Dodzie i Edycie Górniak

Maja Sablewska dziś jest gwiazdą telewizji, jednak swoją przygodę z mediami zaczynała jako menadżerka gwiazd. Najgłośniejszym echem odbiły się jej współprace z Dodą i Edytą Górniak. Obie panie zawdzięczają Mai kilka sukcesów zawodowych. Sablewska odeszła jednak od współpracy z gwiazdami i zajęła się niesieniem pomocy zwykłym Polkom.

Zobacz: Maja Sablewska na planie swojego nowego programu w TVN. Mamy pierwsze zdjęcie

Przy okazji konferencji telewizji TVN, podczas której Maja promowała swój nowy program, zapytaliśmy ją o to, jak obecnie wyglądają jej kontakty z byłymi podopiecznymi:

Ja się nie interesuje ani życiem Dody, ani Edyty Górniak, ale obserwuję… Na przykład bardzo mi się podoba to, że Doda prowadzi zdrowy tryb życia. Lubię ją bardzo czasami nawet mam przyjemność z nią rozmawiać. A jeżeli chodzi o Edytę to nie mamy kontaktu.

Choć może wydać się to niespodzianką, Sablewska wiele im zawdzięcza:

Z perspektywy czasu muszę Ci szczerze powiedzieć, że mogę być im wdzięczna. Bo dzięki pracy i efektom z pracy z nimi dziś jestem tu gdzie jestem. Robię to, co daje mi ogromną satysfakcję.

Wiele dróg i doświadczeń zaprowadziło Maję do miejsca, w którym jest dzisiaj. Czekacie na jej nowy program, przy realizacji którego – jak sama zapewnia – wkłada całe swoje serce?

Dlaczego Maja Sablewska pokazała zdjęcie sprzed lat?

Czy Maja Sablewska ma kontakt z Dodą i Edytą Górniak?

Doda na Sylwestrze w Białymstoku

Maja Sablewska ma sporadyczny kontakt z Dodą

Edyta Górniak w czerwonej sukni Rina Cossack, "Koncert do M."

Edyta Górniak nie kontaktuje się z Mają Sablewską

Czy będziesz oglądać ,,Sablewskiej sposób na modę” w TVN?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×