Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

Rozmawiamy z Kasią Sokołowską o Patryku Grudowiczu, aż tu nagle dołącza Dawid Woliński. Dwie różne opinie o uczestnikach. Najciekawsza ta o Radku PestceKasia Sokołowska o Patryku Grudowiczu i Radku Pestce

Z edycji na edycję zwycięzcy Top Model robią coraz bardziej zawrotną karierę. Osi Ugonoh, Radek Pestka, a teraz Patryk Grudowicz ma szansę zaistnieć w świecie mody. I to dosłownie, bowiem według Joanny Krupy jest najlepszym zwycięzcą w historii polskiej edycji show. Entuzjazm amerykańskiej gwiazdy podziela Kasia Sokołowska, która jest trzonem polskiej mody. Wyreżyserowała mnóstwo pokazów. W ostatnim, u Mariusza Przybylskiego, na wybiegu zobaczyliśmy aż kilku uczestników szóstej i piątej edycji. Sokołowska nie ukrywa swojej radości z tego powodu.

Zobacz: Joanna Krupa bezlitosna dla poprzednich zwycięzców Top Model: „Pierwszy raz w tych sześciu sezonach wygrała taka osoba, co…”

To jest moja ogromna satysfakcja, bo ostatnie edycje pokazują, że oni wszyscy odnajdują się na wybiegu. Patryk świetnie sobie poradził, Daniel świetnie sobie poradził. Naprawdę okazuje się, że te nasze programowe dzieci wchodzą w świat modelingu i zostają prawdziwymi modelami

Nagle do rozmowy dołączył Dawid Woliński, który wtrącił się i przyznał, że uczestniczy Top Model zostają nie tylko „prawdziwymi modelami”, ale też „prawdziwymi gwiazdami”. Wielu z nich odnosi sukcesy zawodowe na innych niż moda płaszczyznach, chociażby Mateusz Maga, który niedawno nagrał piosenkę i wziął udział w drugiej edycji Agent Gwiazdy.

Kasia bez ogródek przyznała, że każda edycja ma zupełnie innych uczestników, dlatego też niestosowne jest porównywanie zwycięzcy do zwycięzcy. Sokołowska przyznaje jednak, że w tym sezonie ekipa była bardzo udana, a najlepszym przykładem na szansę w modelingu jest Patryk Grudowicz.

To tak nie jest, że my na coś czekamy. Pracujemy z takim materiałem z jakim się spotykamy. W związku z tym każda edycja jest też inną edycją. Nie można podchodzić do ludzi sztampowo i schematycznie. Każdy z nich ma inne fajne cechy, które staramy się wydobyć na światło dzienne. Poza tym oni też szalenie zmieniają się podczas programu. To, co my widzimy na początku… My widzimy ten potencjał, ale to, co oni potem z tym robią to jest czasami niewiarygodne. Patryk jest takim przykładem faceta, który tak rozwinął skrzydła. Ten Patryk z pierwszego odcinka to jest kompletnie inny Patryk, którego państwo zobaczyli na finale. Fenomenalny postęp, ma do tego jakiś dar. Pomijając warunki fizyczne, ma do tego jakiś talent po prostu

A co ma do powiedzenia na temat Radka Pestki? Tutaj entuzjazm już nieco mniejszy, ale opinia Kasi jak zawsze profesjonalna i pozbawiona uszczypliwości:

Trzeba zapytać Radka na co stawia w swojej karierze. To jest taki moment, kiedy my już przestajemy zajmować się uczestnikami, i na dobrą sprawę to od ich decyzji zależy czy wchodzą na tę zawodową drogę modelingu. Na początku mają takie fory. Proszę pamiętać, że po programie mają taki tytuł i mogą zdziałać sporo. Oni wybierają co jest dla nich najistotniejsze. Jesteśmy wszyscy dorośli i doskonale wiemy, co życie pokazuje, że na początku drogi szalenie ważna jest taka uwaga i to, co robimy z tym, co nam los daje

Zgadzacie się z Kasią Sokołowską?

Zobacz: Patryk Grudowicz ostro o ojcu! Marcin Prokop komentuje: „Grałeś tym, że masz pod górkę”. Odpowiedź szokująco szczera: „Coś w tym jest, ale…”

Zobacz: Namiętne pocałunki Patryka Grudowicza z dziewczyną po wygranej w Top Model 6!

Kasia Sokołowska i Dawid Woliński o uczestnikach Top Model

Kasia Sokołowska i Dawid Woliński o uczestnikach Top Model

Kasia Sokołowska o Patryku Grudowiczu

Kasia Sokołowska o Patryku Grudowiczu

Kasia Sokołowska o Radku Pestce

Kasia Sokołowska o Radku Pestce

Radek Pestka czy Patryk Grudowicz? Który zwycięzca Top Model jest lepszy?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×