Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

LookBook – byliśmy za kulisami kampanii do najnowszej kolekcji!Kamila Szczawińska w kampanii marki Lookbook

Marka LookBook to nie tylko ubrania stylu boho. To również lekkie i zwiewne kreacje dla pań poszukujących w swoich stylizacjach nutki romantyzmu i kobiecości.

Najnowsza kolekcja marki, oprócz sukienek i tunik, to również piękne, melanżowe płaszcze. Wszystko inspirowane jest w tym sezonie latami 70-tymi. Jak zawsze projektom towarzyszy różnorodność wzorów.

Byliśmy obecni za kulisami sesji najnowszej kolekcji marki, której ambasadorką jest modelka Kamila Szczawińska. Gwiazdę bardzo często możemy zobaczyć w kreacjach LookBook, z którymi bardzo się identyfikuje. Kamila od lat wierna jest swojemu stylowi boho, lekkie i wzorzyste sukienki to jej wizytówka i nieodłączny element stylizacji.

Projektantki swoją najnowszą kolekcją chciały pokazać kobietom, że zimą wcale nie musimy rezygnować z ferii barw i lekkich materiałów. Kolekcja łączy ze sobą m.in. jedwabie i koronki. Po raz kolejny zobaczymy w niej nadal bardzo modne, bieliźniane sukienki, które zyskały swoje grono fanek.

Kamila w najnowszej kolekcji ma już swoje typy. Sukienki marki uwielbia łączyć z botkami za kostkę.

W mojej szafie ciężko znaleźć coś innego, poza ubraniami sportowymi i jeździeckimi. Mam w swojej szafie głównie sukienki, tuniki i botki, botki, botki. Mnóstwo botków!

Modelka po raz kolejny współpracuje z marką i już planują kolejną, wspólną kampanię.  Nie tylko ona ma w swojej szafie te piękne sukienki.

Na salonach mogliśmy zobaczyć w nich już: Paulinę Krupińską, Ewę Chodakowską, Omenę Mensah, Kasię Burzyńska, Tamarę Arciuch, Agnieszkę Jastrzębska, Annę Wendzikowską, Bognę Sworowską, Marcelinę Zawadzką czy Małgorzatę Kożuchowską. Lubią je także Joanna Przetakiewicz i Hanna Lis.

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia gwiazd w kreacjach marki.

Zobacz: Gwiazdy pokochały ubrania LookBook. Noszą je już Marcelina Zawadzka, Kamila Szczawińska, Anna Wendzikowska

Kamila Szczawińska event w Starej Papierni

Kamila Szczawińska event w Starej Papierni

Podobają ci się ubrania z kolekcji LookBook?Komentarzy: 1


Gość | 14 listopada 2016, 21:16

pani jastrzębska ma fetysz patrzenia na kobiecy biust…w każdym wywiadzie luka na biusty…zauważcie to…dziwne jest to jej zachowanie.


Dodaj komentarz
×