Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

Z Mają czy z Grzegorzem? Agnieszka Hyży zdradziła nam, z kim święta spędzą dzieci Hyżych [WIDEO]Jak Agnieszka i Grzegorz Hyży spędzają święta Bożego Narodzenia?

Święta Bożego Narodzenia to magiczny okres także dla gwiazd. Tylko nam Agnieszka Hyży zdradziła, jak te wyjątkowe dni spędzi razem z mężem Grzegorzem. Na co dzień zarówno dziennikarka, jak i muzyk, są bardzo zapracowani, także okres świąteczno-sylwestrowy to dla nich bardzo gorący i pracowity czas. Mimo to na chwilę planują się zatrzymać i spędzą kilka chwil z najbliższymi.

Mamy wszystko zaplanowane i właściwie jesteśmy w trakcie przygotowań, bo spędzamy święta bardzo rodzinnie. Co prawda nie mamy zbyt wiele czasu, bo już szykujemy się do Sylwestra. Oboje po raz kolejny pracujemy, więc ten czas będzie mocno intensywny. Zresztą Grzesiek właściwie do samej Wigilii pracuje, ale spędzamy wszyscy razem, z dziećmi. Po raz pierwszy też w naszym domu. Przyjeżdża cała rodzina. Ja będę Panią domu, on, będzie Panem domu także już zaczynamy powoli gotować. W tym tygodniu planuję piec pierniki, także plan już jest na kartce napisany, goście rozsadzeni, więc tylko czekamy na pierwszą gwiazdkę – powiedziała nam Agnieszka

To się nazywa zgrany duet!

Zobacz także: Bez tych piosenek nie ma Bożego Narodzenia! Nasz ranking 10 najlepszych zagranicznych świątecznych piosenek!

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży są małżeństwem

Plany Agnieszki i Grzegorza Hyżych na święta Bożego Narodzenia

Czekasz na święta Bożego Narodzenia?Komentarzy: 2


Gość | 7 grudnia 2016, 12:22

nie znoszę tej pary obłudnych skurczybyków. sa wstrętni, brak szacunku dla innych, żałość


Gość | 7 grudnia 2016, 11:31

FAJNi sa.Normalni wbrew tym wszystkim plotkom


Dodaj komentarz
×