Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

Córka Doroty Gardias to prawdziwa gospodyni! Nie uwierzycie, jakie ma zdolności!Dorota Gardias o pomocy swojej córki podczas gotowania

Dorota Gardias to prawdziwa szczęściara. Gwiazda spełnia się zawodowo, od lat pracuje jako prezenterka TVN. Ponad dwa lata temu na świat przyszła jej pierwsza pociecha – córeczka Hania. Także w sprawach uczuciowych gwiazda wyszła na prostą. Po rozstaniu z Piotrem Bukowieckim wydaje się, że Dorota znalazła już szczęście u boku nowego mężczyzny.

Okazuje się, że chociaż córeczka dziennikarki skończyła zaledwie dwa latka, już teraz pomaga swojej mamie w pracach domowych! Tylko nam gwiazda zdradziła, podczas jakich czynności może liczyć na pomoc Hani:

Tak naprawdę Hania z kuchni nie wychodzi i cały czas działa tam sobie ze mną. Oczywiście trzeba na nią bardzo uważać. Ma podstawione krzesło bo musi być wysoko, ma swój nóż, który jest plastikowy. Daję jej ugotowane jajko, albo marchewkę, żeby miała satysfakcję z tego krojenia i wtedy ma naprawdę świetną zabawę. Uwielbia smarować naleśniki, oczywiście Nutellą bo wtedy ją podjada. Ja ją angażuję we wszystko, i w gotowanie i w robienie prania, odkurzanie. Dla niej to jest genialna zabawa.

Dziennikarka zachęca także rodziców do tego, aby angażowali swoje pociechy w prace domowe:

Myślę, że warto tak robić, bo wtedy dzieci czują się ważne, docenione i to jest dla nich fantastyczna zabawa. Rodzice często narzekają, że dzieci rozrabiają. No rozrabiają bo nie mają zajęcia, więc jeśli można im coś takiego podsunąć to one bardzo chętnie w to wchodzą.

Wygląda na to, że Hania to prawdziwa pani domu 😉 Dorota może być z niej dumna!

A Wy, zachęcacie swoje dzieci do pomocy w domu?

Zobacz: Dorota Gardias już urządziła willę za 2,5 miliona złotych! Jak mieszka gwiazda?

Dorota Gardias blondynką

Dorota Gardias blondynką

Jesteś fanem Doroty Gardias?Komentarzy: 1


Gość | 13 grudnia 2015, 22:34

Jest tak durna, ze zal d…. ściska


Dodaj komentarz
×