Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

Dorota Gardias otrzymała propozycję nowej pracy z innej stacji. Tylko nam zdradziła jakiejDorota Gardias nie chce być dziennikarką polityczną

Dorota Gardias nie szuka rozgłosu. Na co dzień spełnia się jako matka swojej córeczki Hani. Resztę czasu poświęca swojej pracy w TVN Meteo Active. Praca pogodynki daje jej dużo satysfakcji. Ostatnio gwiazda znalazła chwilę na odpoczynek od obowiązków zawodowych i wybrała się na Bal Dziennikarzy. Jej kreacja zachwyciła zebranych gości.

Zobacz: Czarne koronki spodobały się także Dorocie Gardias. Znamy szczegóły jej stylizacji z Balu Dziennikarzy 2016

W rozmowie z Jastrząb Post pogodynka przyznała, że otrzymała propozycję pracy dziennikarza politycznego, jednak odrzuciła ją z jednego powodu:

Zawód dziennikarza, zwłaszcza politycznego, z pewnością jest bardzo trudny. Ja kiedyś miałam propozycję pracy w kanale informacyjnym, ale od razu powiedziałam, że to nie dla mnie. Trzeba mieć tam grubą i twardą skórę.

To, co robi teraz sprawia jej wiele radości i nie planuje zmieniać profilu swojego zawodu:

To miejsce, w którym teraz się znajduję, czyli w redakcji TVN Meteo Active, bardzo mi odpowiada, ponieważ ja mogę robić mnóstwo różnych rzeczy. Przy okazji prognozy pogody dla Dzień Dobry TVN przeprowadzam też wywiady z ekspertami, z gwiazdami i z ciekawymi osobowościami, także to pozwala mi się rozwijać na różnych płaszczyznach. Nie chciałabym tego zmieniać.

Najważniejsze jest robić to, co się kocha. Dorota ma to szczęście, że praca przynosi jej wiele satysfakcji. Nie ma chyba sensu zastanawiać się nad jej zmianą.

Dorota Gardias - prezentacja najnowszej kolekcji marki Quiosque wiosna/lato 2016

Dorota Gardias otrzymała propozycję pracy jako dziennikarka polityczna

Dorota Gardias - prezentacja najnowszej kolekcji marki Quiosque wiosna/lato 2016

Dorota Gardias nie chce zmieniać pracy

Jesteś fanem Doroty Gardias?Komentarzy: 2


Gość | 25 stycznia 2016, 16:47

Do dziennikarstwa politycznego trzeba mieć mòzg, a tu widać chroniczny jego brak. Tylko uszy wielkie!


Gość | 25 stycznia 2016, 13:35

Gardias nie zna slowa AMBICJA


Dodaj komentarz
×