Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

Tak gwiazdy bawiły się na Charytatywnym Balu Dziennikarzy 2016!Gwiazdy na Balu Dziennikarzy 2016

W minioną sobotę odbyła się już 17. edycja Charytatywnego Balu Dziennikarzy. To wydarzenie jest nie tylko niezapomnianą imprezą, do której dziennikarze i zaproszone gwiazdy szykują się już na kilka miesięcy przed, ale przede wszystkim imprezą charytatywną, z której dochód przekazywany jest potrzebującym. Wszyscy goście balu, aby się na nim znaleźć, muszą kupić zaproszenia-cegiełki. Oprócz tego gwiazdy oddały także na licytacje ważne dla siebie przedmioty lub oferowały swój czas. Cały zysk zgromadzony w ramach Charytatywnego Balu Dziennikarza zostanie przekazany fundacjom charytatywnym. Licytacje odbywały się również w trakcie imprezy.

Zobacz: Licytacje w trakcie Balu Dziennikarza 2016. Zobacz, co i za ile licytowali goście  Na balu nie zabrakło również reprezentacji Jastrząb Post, która we współpracy z marką kosmetyczną Obagi  oraz gwiazdami również włączyła się w pomoc potrzebującym.   Charytatywny Bal Dziennikarzy wsparły takie gwiazdy jak: Katarzyna Warnke, Omenaa MensahKarolina Szostak, dr Krzysztof Gojdź, Łukasz Jemioł, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel.  Na Balu Dziennikarzy branża bawi się ponad podziałami. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiamy inne redakcje i wszystkie gwiazdy, z którymi mieliśmy przyjemność spędzić ten wyjątkowy wieczór. 

Koniecznie zobaczcie w naszych galeriach, jak wyglądały gwiazdy, które wsparły już 17. Charytatywny Bal Dziennikarzy oraz jak wyglądała zabawa do białego rana. 

Zobacz: 

Jastrząb Post na Balu Dziennikarzy 2016

Jastrząb Post i Obagi na Balu Dziennikarzy 2016

Jastrząb Post na Balu Dziennikarzy 2016

Jastrząb Post i Obagi na Balu Dziennikarzy 2016

Brawo #monikaolejnik! Toczek Moniki wylicytowany za 7 tysiecy ??? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Nasz stolik już czeka na gwiazdy #jastrzabpost #charytatywnybaldziennikarzy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)Komentarzy: 1


Olga | 14 marca 2016, 12:57

Zdecydowanie na pochwałe wyglądu zasłużyła Kasia Cichopek która wyglądała cudnie, oraz Paulina Sykut która jak zwykle zachwyciła wyglądem i strojem marki Laurelle


Dodaj komentarz
×