Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

Celine Dion zaśpiewała hit Adele „Hello”! Lepiej niż oryginał?Celine Dion śpiewa Hello Adele

Nieustannie pojawiają się informacje dotyczące Adele. Od kiedy wróciła na scenę, po dość długiej przerwie, nie schodzi z ust fanów. Najnowszy krążek artystki, zatytułowany 25, świetnie się sprzedaje. Fani doskonale znają wszystkie utwory, a Adele wciąż ich zaskakuje. Wokalistka udowodniła, że ma dystans do siebie. Wystąpiła w programie, w którym zaśpiewała przy akompaniamencie dziecięcych instrumentów.

Zobacz: Niecodzienne wykonanie Adele!

Niedawno informowano, jakoby artystka dopuściła się plagiatu jednego z utworów z najnowszej płyty. Adele zdaje się niczym nie przejmować. Jej piosenki biją rekordy popularności. Hello wykonywało już wielu wokalistów na całym świecie. Tym razem jest ono szczególne. Celine Dion postanowiła się zmierzyć z absolutnym hitem. Wykonała utwór koleżanki z branży podczas sylwestrowego koncertu w Las Vegas. Zdziwiła tym swoich fanów. Kiedy publiczność zaczęła klaskać, artystka powiedziała:

Nie panikujcie, Adele tu nie ma

Potem wzięła mikrofon do ręki i udając, że trzyma słuchawkę telefonu, rozpoczęła śpiew hitu wszech czasów. Jak Wam się podoba? Oceńcie sami. Dla porównania dołączamy oryginalne wykonanie.

Adele wykonuje swój hit Hello

Adele wykonuje swój hit Hello

Celine Dion wykonała hit Adele

Celine Dion wykonała hit Adele

Jesteś fanem Adele?Komentarzy: 3


Gość | 4 stycznia 2016, 19:22

Słabo Celina śpiewa. Wpiszcie sobie w necie Lara Fabian to jest głos, nawet Adele jej nie dorównuje.


Gość | 2 stycznia 2016, 04:12

Niestety wykonanie przecietne.


stokrotka | 2 stycznia 2016, 02:59

Jastrząb wybrał najgorsze wideo tego wykonania. Oto dużo lepsze…. Celine jak zwykle żartobliwa, ale świetna wokalnie! https://youtu.be/6yR0sx9Y24o


Dodaj komentarz
×