Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 26.05.2018

Anna i Grzegorz z „Rolnik szuka żony” rozkręcają swojego bloga. Opublikowali wyjątkowe wideoAnna i Grzegorz z Rolnik szuka żony założyli bloga

Rolnik szuka żony był hitem ramówki TVP. Pierwszą edycję śledziły miliony widzów. W drugiej części zmieniono nieco formułę i wśród kandydatów poszukujących swoich drugich połówek znalazła się rolniczka, która zechciała mieć męża.

Ostateczne wybory uczestników nie zawsze były trafne. Po dłuższym czasie od zakończenia show poznaliśmy losy rolników. Ci, którzy brali udział w pierwszej edycji programu nie znaleźli żon. Ich związki rozpadały się zaraz po zakończeniu show. Z kolei druga edycja obfitowała w… śluby! Robert i Agnieszka pokochali się i ta miłość zaprowadziła ich przed ołtarz. Tak było też w przypadku Grzegorza i Anny. Na weselu bawiły się tłumy gości.

Zobacz: Wyciekło wideo ze ślubu Grzegorza i Anny z „Rolnik szuka żony”. W kościele zaśpiewała dla nich uczestniczka telewizyjnego show 

Tymczasem okazuje się, że Grzegorz i Anna wciąż mają swoje pięć minut. Para założyła bloga o nazwie Tytanowy Farmer. W sieci pojawił się filmik, w którym doradzają, jak podlewać uprawy. Trzeba przyznać, że przed kamerą tworzą wyjątkowo zgrany duet.

Dajcie nam się rozkręcić 😉 Odcinek 1 – napisał na Facebooku Grzegorz

Zobaczcie, jak wygląda wideo Grzegorza i Anny.

Zobacz: Adam Kraśko z „Rolnik szuka żony” jest NIE DO POZNANIA! Schudł 20 kilo i wygląda…

Ślub w Rolnik szuka żony. Wideo z ceremonii Grzegorza i Anny

Grzegorza i Anny z Rolnik szuka żony założyli bloga

Grzegorz i Anna z Rolnik Szuka Żony 2 są już po przeprowadzce

Grzegorz i Anna z Rolnik Szuka Żony 2 są już po przeprowadzce

Jesteś fanem programu Rolnik szuka żony?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×