Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 25.03.2018

Trenerzy „The Voice of Poland” na planie spotu promującego 7. edycję programu. Zobacz, jak poszukują nowych gwiazd [WIDEO]Spot promujący 7. edycję „The Voice of Poland”

Tej jesieni powraca jeden z najpopularniejszych muzycznych talent show polskiej telewizji. Mowa o „The Voice of Poland„, którego 7. edycję będzie można śledzić od września na antenie TVP 2.

W roli trenerów zobaczymy znanych z poprzednich sezonów Barona i Tomsona, Andrzeja Piasecznego i Marię Sadowską. Po raz pierwszy z rolą trenerki zmierzy się Natalia Kukulska.

Jastrząb Post był na planie spotu promującego 7. edycję „The Voice of Poland”, którego scenarzystą i reżyserem jest Michał Majak, a za zdjęcia odpowiada Michał Rułka. Podglądaliśmy, jak wygląda praca nad wideo, które już wkrótce będzie zapowiadać najnowszą odsłonę programu. Już teraz możemy powiedzieć (a wy możecie się przekonać), że jest iście kosmiczne.

Akcja zatytułowanego „W poszukiwaniu gwiazd” spotu rozgrywa się w kosmosie, a gwiazdy show wcielają się w stylowych astronautów przemierzających przestrzeń pozaziemską w pogoni za nowymi gwiazdami muzyki. Indywidualne kostiumy przygotowała znana stylistka Malwina Wędzikowska.

Zobaczcie, jak od kulis wyglądały prace nad spotem promującym „The Voice of Poland 7”. Podoba się wam taka koncepcja wideo?

Zobacz także: Gwiazda „The Voice of Poland” obnaża prawdę o show-biznesie

Czy oglądasz The Voice of Poland?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×