Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 25.03.2018

Trybson i Eliza z Warsaw Shore założyli kanał na Youtube. Będą odchudzać Polki!Trybson i Eliza z Warsaw Shore na Youtube

Trybson i Eliza Wesołowska to dwoje najbardziej kontrowersyjnych i popularnych uczestników Warsaw Shore. Ich przygoda z programem skończyła się po pierwszej edycji z powodu ciąży Elizy. Para wychowuje córkę Victorię Elisabeth. Niedawno poinformowali swoich fanów, że w sierpniu zostaną rodzicami po raz drugi.

Zobacz: Eliza z Warsaw Shore jest w kolejnej ciąży! W 2016 roku planuje nas zaskoczyć czymś jeszcze

Trybson i Eliza przed narodzinami pierwszego dziecka dostali program w MTV pt. Trybsonowie, gdzie mogliśmy śledzić ich przygotowania do narodzin pierwszego dziecka oraz pierwsze chwile wraz z nim. Teraz powracają z własną inicjatywą. Założyli kanał na Youtube – Z życia Elizki, który ma być kontynuacją programu.

Będzie tam można zovbaczyć wiele rzeczy z naszego zwiariowanego życia. Victoria zmieniła nasze życie, a teraz druga ciąża Elizki… mam nadzieję, że to będzie chłopczyk upragniony... – powiedział Trybson.

Eliza zdradziła szczegółowo, co będzie pojawiało się na ich nowym kanale: 

Będę mówiła i ciąży, o tym jak się rozwija, jak się czuję. Będę z wami ćwiczyła i będę z wami prowadziła różne dietki, które zapewne Trybsiak nam ułoży. 

Jesteście zainteresowani życiem pierwszej pary Warsaw Shore oraz treningami z Elizą?

Trybsonowie

Trybson i Eliza na Youtube

Eliza i Trybson na MTV EMA Pre-Party 2015

Eliza i Trybson założyli kanał na YoutubeKomentarzy: 1


Gość | 24 lutego 2016, 14:45

He he he he


Dodaj komentarz
×