Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Aleksandra Kwaśniewska nagrała z mężem piosenkę! Musicie tego posłuchać! Gwiazda ma talent wokalny?

Ola Kwaśniewska


Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach nagrali piosenkę

Aleksandra Kwaśniewska jeszcze kilka lat temu była aktywna w polskim show-biznesie. Wszystko zmieniło się w 2012 roku, gdy poślubiła Jakuba Badacha. Była córka prezydenta poświęciła się w 100 procentach życiu rodzinnemu, coraz rzadziej zaczęła się pojawiać na medialnych imprezach i prawie w ogóle nie udziela wywiadów. Okazuje się, że teraz może być nieco głośno o Oli i jej partnerze. Dlaczego?

Córka byłego prezydenta i muzyk postanowili zrobić niespodziankę swojej przyjaciółce, Natalii Kukulskiej.
Wokalistka obchodziła niedawno 40. urodziny. Zorganizowała nawet huczną imprezę w modnym warszawskim klubie, gdzie pojawili się jej najbliżsi przyjaciele. Ola i Kuba postanowili nie pójść na łatwiznę i zamiast tradycyjnego prezentu podarowali gwieździe… swoja własną piosenkę!

Aleksandra i jej mąż dopisali do utworu Sexi Flexi własne słowa, które nawiązywały do wieku wokalistki. Największe zainteresowanie wzbudził fakt, że Ola zadebiutowała w roli wokalistki!

Musicie tego posłuchać! Uważacie, że gwiazda ma talent wokalny i powinna pomyśleć o karierze w branży muzycznej? A może raczej… w kabarecie? Wsłuchajcie się w te słowa 😉

Aleksandra Kwaśniewska zadebiutowała w roli wokalistki

Aleksandra Kwaśniewska zadebiutowała w roli wokalistki

Czy Aleksandra Kwaśniewska powinna nagrać płytę z mężem Kubą Badachem? 🙂Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×