Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Szokujące słowa Magdaleny Cieleckiej: „Mają mnie za coś, co śmierdzi” [WIDEO]

Magdalena Cielecka


Magdalena Cielecka o wywiadzie dla Newsweeka

Od jakiegoś czasu wciąż jest głośno o tej aktorce. Magdalena Cielecka, bo o niej mowa, udzieliła wywiadu Newsweekowi, w którym przyznała, że jadąc tramwajem z przyczepionym do ubrania znaczkiem KOD-u czuła się, jak żydowskie dziecko w czasie okupacji. To nie wszystkim się spodobało.

Zobacz: Magdalena Cielecka w ogniu krytyki za porównanie powrotu z marszu KOD-u do życia żydowskiego dziecka w czasach Holocaustu: „Jeśli ma Pani choć gram przyzwoitości – przeprosi…”

Cielecka ponownie zabrała głos w sprawie tej sytuacji.

Wracałam z manifestacji KOD-u czy też jechałam później tramwajem chyba do teatru ze znaczkiem KOD-u, z tej manifestacji i od strony kilku osób czułam rzeczywiście bardzo negatywne emocje, reakcje. Nie były wyrażone wprost, ale dające do zrozumienia, że mają mnie za coś, co śmierdzi, co jest niepożądane, coś z czym należałoby coś zrobić i wysiadając z tego tramwaju usłyszałam tylko: gorszy sort wyrażone w taki obraźliwy sposób. Było to taką lajtową reakcją, bo mogłabym się spodziewać innych i takie rzeczy się zdarzają przecież w naszej rzeczywistości nawet w Warszawie – mówiła w programie Tak Jest emitowanym na antenie TVN 24

Jak myślicie, czy tym razem znów spadnie na nią fala hejtu?

Zobacz: Magda Cielecka wspomina marsz KOD-u: „Poczułam się jak żydowskie dziecko w tramwaju w czasie okupacji…”


Źródło: Agencja TVN / x-news.pl

Magdalena Cielecka na pokazie Tomasza Ossolińskiego 2016

Magdalena Cielecka o wywiadzie dla Newsweeka

Wolę Marcina Dorocińskiego i Magdalenę Cielecką w wersji:Komentarzy: 1


Teresa | 5 stycznia 2017, 12:27

Ona jest aktorką???To przerażające jakie głupoty ona plecie.Jak ona poniżyła wszystkie dzieci żydowskie z II wojny światowej!!!!To jest porażające porównywać się w wolnej Polsce do dziecka żydowskiego z II wojny światowej.
Pani Cielecka-nie zasługuje pani na żadną rolę,na to ,aby panią ktoś oglądał w jakimkolwiek filmie czy spektaklu.BRAK SŁÓW


Dodaj komentarz
×