Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 25.03.2018

Najnowsze trendy w manicure – Sally Hansen wprowadza Miracle Gel, który gwarantuje manicure jak z salonu, który zrobisz w domu. Już jest hitem!Kolekcja Sally Hansen Miracle Gel 2015

Lakieromaniaczki co sezon sprawdzają, co ciekawego dzieje się w ofercie marek lakierowych. Mamy dla nich – oraz wszystkich kobiet, które uwielbiają dbać o paznokcie – świetną wiadomość. Marka Sally Hansen, jeden z liderów produktów do paznokci, wprowadziła nowości do swojej oferty.

Na spotkaniu z Sally Hansen Jastrząb Post miał okazję przyjrzeć się nowym produktom w kolekcji Miracle Gel Sally Hansen. Rozmawialiśmy o nich z Joanną Górską, Head of Media and PR z Coty Polska.

Nowość w marce Sally Hansen to nowe odcienie w kolekcji Miracle Gel i nowa technologia zastosowana w Top Coacie nr 2. Składnikiem aktywnym w lakierach są specjalne oligomery, które tworzą na płytce paznokcia specjalną siateczkę. Jest więcej składników aktywnych, dzięki którym uzyskujemy efekt powiększonej objętości naszego manikiuru. Lakier rozprowadza się idealnie, tworzy piękną warstwę, pogłębia kolor. Paznokcie wyglądają jakby były dodatkowo wyrzeźbione. Jest też piękny lustrzany efekt, a cały efekt utrzymuje się na paznokciach do 14 dni.

Oprócz trwałości nowością jest to, że do lakierów Miracle Gel w 12 kolorach dołączyło kolejnych 8 odcieni: dwa błękity, czerń, oranż, dwa róże, burgund, beż.

Mamy 8 nowych odcieni, które w połączeniu z dwunastoma, które wprowadzaliśmy wcześniej, tworzą bogatą kolekcję, dzięki której możemy poszaleć z manikiurem – powiedziała nam Joanna Górska.

Warto również zwrócić uwagę na wyjątkowy skład top coatu. To produkt, który utrwali efekt 3D na paznokciach, jaki zapewniają lakiery Miracle Gel.

W top coacie jest specjalny fotoaktywator, który uaktywnia się na wcześniej nałożony lakier, utwardza się, bez konieczności używania lampy – dowiedzieliśmy się od Joanny Górskiej.

Zachęcone? 🙂 Wystarczy udać się do drogerii z szafami produktów Sally Hansen. Tym bardziej warto tam zajrzeć, gdyż w sprzedaży dostępne są dwupaki – lakier plus top coat Miracle Gel. To kompletny zestaw do profesjonalnego manikiuru, który można stworzyć w domu. I świetny pomysł na prezent dla maniaczek idealnie wyglądających dłoni.

Zobacz także: Hot! Zapomnij o klasycznej czerwieni. Teraz gwiazdy malują usta na fioletowo

Nowości w kolekcji Miracle Gel Sally Hansen

Nowości w kolekcji Miracle Gel Sally Hansen

Nowości w kolekcji Miracle Gel Sally Hansen

Nowości w kolekcji Miracle Gel Sally Hansen

Utrwalasz swój manikiur produktem typu „top coat”?Komentarzy: 1


MarysiaY | 4 grudnia 2015, 12:37

Od jutra rozpoczynam odchudzanie, kto sie odchudza ze mna? Znalazlam w internecie dobry plan na odchudzanie, wpiszcie sobie w google – xxally radzi jak szybko schudnac


Dodaj komentarz
×