Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Magdalena Cielecka rozczarowana pracą na planie „Belle Epoque”?: „Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy nasze wyobrażenia sprostają rzeczywistości…” [Wideo]Magdalena Cielecka zaskoczona profesjonalizmem na planie „Belle Epoque”

Już wczesna wiosną widzowie TVN będą mogli obejrzeć zupełną nowość w historii stacji. Do ramówki trafi bowiem kostiumowy serial „Belle epoque” z Pawłem Małaszyńskim i Magdaleną Cielecką w rolach głównych.

Z aktorką udało nam się porozmawiać podczas pokazu najnowszej kolekcji Tomasza Ossolińskiego. Czy produkcja będzie przełomowym momentem, jeśli chodzi o seriale?

Mam nadzieję, że to będzie taka pierwsza jaskółka dla takiego trendu, bo rzeczywiście TVN robi bardzo wiele seriali i w ogóle w telewizji jest bardzo wiele seriali, które moim zdaniem zaczęły już od jakiegoś czasu się do siebie upodabniać i widzom trudno było rozpoznać czasem, który serial właśnie jest na antenie – powiedziała w naszym wywiadzie

Czy coś zaskoczyło Cielecką na planie nowego serialu?

Zaskoczyło mnie to z jakim profesjonalizmem i jaką dbałością o detal o odtworzenie tej epoki twórcy pracują nad tym serialem, bo oczywiście ucieszyłam się na taką propozycje ogromnie, ale wiadomo, że nigdy do końca nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy nasze wyobrażenia sprostają rzeczywistości. Mam nadzieję, że moje oczekiwania przerosną nawet rzeczywistość, bo jest to realizowane z rozmachem – wyznała

Nie możemy się już doczekać pierwszego odcinka serialu. Będziecie oglądać „Belle epoque”?

Zobacz także: To będzie hit 2017 roku! Jest zwiastun serialu „Belle epoque”. W obsadzie same gorące nazwiska!

Magdalena Cielecka na pokazie Tomasza Ossolińskiego 2016

Magdalena Cielecka na pokazie Tomasza Ossolińskiego 2016

Czy będziesz oglądać serial Belle Epoque?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×