Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

W Top Model 6 wystąpi aż 15 uczestników. Dlaczego? Joanna Krupa ujawnia kulisy nowej edycjiJoanna Krupa o 15 uczestnikach „Top Model 6”

Już tej jesieni powraca jeden z ulubionych i najchętniej oglądanych programów TVN. Mowa o „Top Model„, którego 6. edycja otworzy drzwi do być może wielkiej kariery dla kolejnych uczestników marzących o sławie Anji Rubik.

I właśnie w tej edycji, jak dowiedział się Jastrząb Post, osób chętnych do zawalczenia o wielki finał będzie więcej niż zwykle. W 6. edycji „Top Model” w domu modeli i modelek zamieszka aż 15 uczestników. To spore odstępstwo od dotychczasowych praktyk stosowanych w programie, ponieważ po etapie boot camp jury wybierało najlepszą trzynastkę.

Zobacz także: Zmiany w „Top Model 6”. To pierwsza taka sytuacja w programie

Skąd te zmiany w regulaminie? Na prezentacji jesiennej ramówki TVN zapytaliśmy o to szefową jury Joannę Krupę.

Normalnie jest chyba trzynastka. Nieraz w programach jest tak, że co sezon przychodzi coraz mniej ludzi na castingi. A my właśnie mamy odwrotnie: co sezon przychodzi coraz więcej ludzi, coraz fajniejszych – zdradza Jastrząb Post Joanna. – I właśnie w tym sezonie mieliśmy ogromny problem. To super mieć taki problem – dodaje Joanna. – Więcej wzięliśmy na boot camp i o dwie osoby więcej wzięliśmy do programu po boot campie, bo chcieliśmy, żeby mieli szansę pokazać się, czy są fotogeniczni. Na etapie boot camp sesje i zadania są w grupach. To pokazuje, że co sezon coraz fajniesi ludzie przychodzą – podkreśla raz jeszcze przewodnicząca jury „Top Model”. – Bardzo to mnie cieszy, że ci, co przychodzą, widzą, jak ten program zmienia życie, otwiera drzwi

Będziecie oglądać 6. edycję „Top Model”? Start już we wrześniu, oczywiście w TVN.

Dawid Woliński, Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska, Michał Piróg. Jury i prowadzący "Top Model 6" (fot. AKPA)

Dawid Woliński, Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska, Michał Piróg. Jury i prowadzący „Top Model 6” (fot. AKPA)

Czy oglądasz Top Model?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×