Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 25.03.2018

Polskie gwiazdy trzymają kciuki za Polskę na EURO 2016. „Statystycznie mamy największe szanse, by wygrać EURO” [WIDEO]Gwiazdy o meczu Polska-Niemcy

W niedzielę 12 czerwca reprezentacja Polski rozegrała w Nicei mecz z Irlandią Północną, który uskrzydlił wszystkich kibiców. Wynik 1:0 i zwycięska bramka Arkadiusza Milika sprawiły, że jeszcze mocniej uwierzyliśmy w talent naszych piłkarzy i to, że podczas EURO 2016 jeszcze sporo mogą pokazać.

Najbliższa ku temu okazja jest dziś. W czwartek 16 czerwca na Stade de France pod Paryżem Polacy stoczą walkę z Niemcami. Nie będzie to łatwe spotkanie, tym więcej jednak wsparcia potrzebuje nasza drużyna.

Będąc na pokazie najnowszej kolekcji Bizuu (zobacz więcej), podpytaliśmy gwiazdy o najgorętszy piłkarski temat sezonu. Czy oglądają EURO 2016? Jakimi są kibicami? I czy będą zagrzewać do walki Polaków w ich meczu z Niemcami? Oto, co nam powiedzieli.

Izabela Janachowska:

Kibicuję, mam nawet wykupiony pakiet, że mogę oglądać wszystkie mecze, nie tylko te, w których gra polska drużyna. Muszę śledzić, jak wiedzie się konkurencji.

Paulina Krupińska:

Jestem wielką fanką piłki nożnej od dziecka. Bardzo przeżywam te rozgrywki. Teraz nasza drużyna jest spójna i zżyta i mam nadzieję, że chłopcy zawalczą na EURO i minimum ćwierćfinał… ja uważam, że się nam należy.

Sandra Kubicka:

Jestem ogromną fanką i gdy Polska wygrała ostatni mecz, krzyczałam, piszczałam, skakałam. Mam zamiar też skakać jutro (czyli dziś, 16 czerwca – przyp. red.). Bo mam nadzieję, że wygramy.

Bovska:

Zaczęłam się trochę ekscytować meczami, zwłaszcza teraz Polska-Niemcy – planuję na niego zerknąć.

Magda Mielcarz:

Jestem fanką wszystkiego, w czym udział biorą Polacy. Pierwsze spotkanie (mecz Polska-Irlandia – przyp. red.), no i proszę bardzo, takie kwiatki. Byłam bardzo szczęśliwa. Rozpiera mnie duma. Jesteśmy małym krajem, więc jeśli odnosimy sukcesy, jest to tym bardziej fajne, bo mamy mniej ludzi, którzy ten sukces mogą odnieść.

Małgorzata Socha:

Jak można nie obejrzeć EURO, szczególnie, jeśli nasi grają i grają tak genialnie. Podobno były takie statystyki, że biorąc pod uwagę skuteczność naszych napastników, mają najwięcej goli ze wszystkich, więc statystycznie mamy największe szanse, by wygrać EURO – śmieje się aktorka.

Będziecie oglądać mecz Polska-Niemcy? Jaki wynik obstawiacie?

Zobacz także: Wszystko o EURO 2016

Ile bramek dla Polski padnie w meczu Polska-Niemcy na EURO 2016?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×